ماژول سیسکو GLC-SX-MM

ماژول سیسکو GLC-SX-MMGLC-SX-MM


ویژگی‌های محصول

  • برند : سیسکو
  • پارت نامبر: GLC-SX-MM
  • نوع ماژول: SFP
  • حداکثر فاصله: 500m

ماژول سیسکو مدل GLC-SX-MM ماژول انتقال دیتا از طریق فیبر نوری مالتی مد (multi mode) با قطر بین 50 و 62.5 میکرومتر با پهنای باند مورد  1 گیگا بیت بر ثانیه است. ماژول سیسکو GLC-SX-MM قابل استفاده در تمامی روتر ها و سوئیچ های دارای پورت SFP میباشد. ماژول سیسکو GLC-SX-MM قابلیت safe remove در هنگام روشن و خاموش بودن دستگاه (swappable)، برد انتقالی 1 کیلومتر بسته به نوع فیبر نوری و تحمل دمای 70 درجه سانتی گراد از ویژگی های ماژول سیسکو GLC-SX-MM میباشد.

نقد و بررسی : ماژول سیسکو GLC-SX-MM

ماژول سیسکو GLC-SX-MM

  • برند: Cisco
  • کشور صاحب برند: آمریکا
  • پارت نامبر: GLC-SX-MM
  • نوع ماژول: SFP
  • حداکثر فاصله: 500m

برای خرید ماژول سیسکو GLC SX MM می‌توانید به صورت آنلاین از طریق فروشگاه اینترنتی CiscoLan اقدام فرمایید.

مشخصات فنی : GLC-SX-MM

نوع ماژول

نرخ انتقال اطلاعات

نوع تکنولوژی ارتباطی

طول موج

حداکثر فاصله

نوع کابل

نوع کانکتور

نقد وبررسی

نقد بررسی یافت نشد...

اولین نفر باشید که نقد و بررسی ارسال میکنید... “ماژول سیسکو GLC-SX-MM”

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها