ماژول سیسکو GLC-LH-SMD

ماژول سیسکو GLC-LH-SMDGLC-LH-SMD


ویژگی‌های محصول

  • برند : سیسکو
  • پارت نامبر: GLC-LH-SMD
  • نوع ماژول: SFP
  • حداکثر فاصله: 10Km

ماژول سیسکو مدل GLC-LH-SMD محصولی با کاملترین استاندارد در صنعت سیسکو است. یکی از پرکاربرد ترین محصولات شرکت سیسکو ماژول GLC-LH-SMD میباشد. توانایی در استفاده از کابل SM و MM سینگل مد (single mode) و مولتی مد (multi mode) و سازگاری با استاندارد 1000BASE-LX/LH از مزیت های خوب ماژول سیسکو GLC-LH-SMD است . در صورت استفاده از کابل پچ کورد سینگل مد SM فیبر نوری شما میتوانید داده ها را تا 10 کیلومتر انتقال دهد و در صورت استفاده از کابل مولتی مد MM فیبر نوری تا 550 متر داده ها توانایی انتقال دارند.

نقد و بررسی : ماژول سیسکو GLC-LH-SMD

ماژول سیسکو GLC-LH-SMD

  • برند: Cisco
  • کشور صاحب برند: آمریکا
  • پارت نامبر: GLC-LH-SMD
  • نوع ماژول: SFP
  • حداکثر فاصله: 10Km

برای خرید ماژول سیسکو GLC LH SMD می‌توانید به صورت آنلاین از طریق فروشگاه اینترنتی CiscoLan اقدام فرمایید.

مشخصات فنی : GLC-LH-SMD

نوع ماژول

نرخ انتقال اطلاعات

نوع تکنولوژی ارتباطی

طول موج

حداکثر فاصله

نوع کابل

نوع کانکتور

نقد وبررسی

نقد بررسی یافت نشد...

اولین نفر باشید که نقد و بررسی ارسال میکنید... “ماژول سیسکو GLC-LH-SMD”

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها