ضمانت اصالت کالا

تضمین بهترین قیمت

پرداخت آسان

مشاوره رایگان خرید

ارسال به سراسر کشور

تحویل سریع

سیستم افزار خاورمیانه فروش سوئیچ سیسکو خرید سوییچ شبکه انواع ماژول سیسکو قیمت مناسب

>> جدیدترین محصولات فروشگاه

حراج!
سوئیچ سیسکو WS-C2960G-48TC-L سوییچ شبکه سیسکو 2960G-48TC-L فروش خرید سوئیچ 48 پورت 2960G 48 TCL

سوئیچ سیسکو WS-C2960G-48TC-L

1,900,000 تومان 1,790,000 تومان
سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960G-48TC-L  در لایه دسترسی (Access) مورد استفاده قرار میگیرد .سوئیچ سیسکو WS-C2960G-48TC-L دارای 4 پورت آپلینگ میباشد که 2 پورت آن اترنت 10/100/1000 و دو پورت دیگر SFP (فیبر ساپورت) میباشند که بصورت همزمان نمیشود از هردوی آنها استفاده کرد یا از پورت اترنت و یا از پورت SFP میتوان استفاده کرد. مزیت 10/100/1000 داشتن 48 پورت گیگ نسبت به سری معمولی آن می باشد .
نمایش سریع محصول
سوئیچ سیسکو WS-C2960S-24PS-L سوییچ شبکه سیسکو 2960S-24PS-L فروش خرید سوئیچ 24 پورت 2960S 24 PSL

سوئیچ سیسکو WS-C2960S-24PS-L

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-24PS-L دارای 24 پورت شبکه اترنت 10/100/1000  و  4 عدد پورت آپلینک SFP است. تکنولوژی Cisco FlexStack امکان استک کردن (Stack) حداکثر 4 سوئیچ سیسکو سری 2960S را با ماژول مخصوص به یکدیگر با پهنای باند انتقالی ۱۲Gb/s ارائه مینماید.
نمایش سریع محصول
ماژول سیسکو GLC-LH-SMD خرید ماژول شبکه Cisco GLC-LH-SMD فروش ماژول سیسکو

ماژول سیسکو GLC-LH-SMD

120,000 تومان
ماژول سیسکو مدل GLC-LH-SMD محصولی با کاملترین استاندارد در صنعت سیسکو است. یکی از پرکاربرد ترین محصولات شرکت سیسکو ماژول GLC-LH-SMD میباشد. توانایی در استفاده از کابل SM و MM سینگل مد (single mode) و مولتی مد (multi mode) و سازگاری با استاندارد 1000BASE-LX/LH از مزیت های خوب ماژول سیسکو GLC-LH-SMD است . در صورت استفاده از کابل پچ کورد سینگل مد SM فیبر نوری شما میتوانید داده ها را…
نمایش سریع محصول
ماژول سیسکو GLC-SX-MM خرید ماژول شبکه Cisco GLC-SX-MM فروش ماژول سیسکو

ماژول سیسکو GLC-SX-MM

110,000 تومان
ماژول سیسکو مدل GLC-SX-MM ماژول انتقال دیتا از طریق فیبر نوری مالتی مد (multi mode) با قطر بین 50 و 62.5 میکرومتر با پهنای باند مورد  1 گیگا بیت بر ثانیه است. ماژول سیسکو GLC-SX-MM قابل استفاده در تمامی روتر ها و سوئیچ های دارای پورت SFP میباشد. ماژول سیسکو GLC-SX-MM قابلیت safe remove در هنگام روشن و خاموش بودن دستگاه (swappable)، برد انتقالی 1 کیلومتر بسته به نوع فیبر…
نمایش سریع محصول
حراج!
سوئیچ سیسکو WS-C3750-48TS-S سوییچ شبکه سیسکو 3750-48TS-S فروش خرید سوئیچ 48 پورت 3750 48 TSS

سوئیچ سیسکو WS-C3750-48TS-S

1,599,000 تومان 1,380,000 تومان
سوئیچ سیسکو مدل Cisco Catalyst WS-C3750-48TS-S برای کاربردهای سازمانی طراحی شده است. سوئیچ سیسکو WS-C3750-48TS-S دارای 48 پورت شبکه 10/100 و 4 پورت شبکه SFP ساپورت است و برای پشتیبانی سایر سوئیچ های سیسکو در شبکه مناسب است.
نمایش سریع محصول
سوئیچ سیسکو WS-C2960-48TC-L سوییچ شبکه سیسکو 2960-48TC-L فروش خرید سوئیچ 48 پورت 2960 48 TCL

سوئیچ سیسکو WS-C2960-48TC-L

1,490,000 تومان
سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960-48TC-L دارای 48پورت شبکه 10/100 و 2 پورت آپلینک SFP , 10/100/1000 میباشد. تفاوت اصلی سوئیچ سیسکو WS-C2960-48TC-L با سوئیچ معروف دیگر سری 2960 (WS-C2960-48TT-L) داشتن پورت uplink فیبر نوری است. با استفاده از ماژول های SFP میتوانید نوع پورت آپلینک این سوئیچ سیسکو را تغییر دهید. بنابراین خرید سوئیچ سیسکو WS-C2960-48TC-L مناسب کاربردهایی است که مستلزم استفاده از فیبر نوری هستند. مثلاً زمانی که سوئیچ سیسکو…
نمایش سریع محصول
سوئیچ سیسکو WS-C3750-24TS-S سوییچ شبکه سیسکو 3750-24TS-S فروش خرید سوئیچ 24 پورت 3750 24 TS

سوئیچ سیسکو WS-C3750-24TS-S

1,568,000 تومان
سوئیچ سیسکو مدل Cisco Catalyst WS-C3750-24TS-S سوئیچ لایه 3 میباشد. هم برای روتینگ و هم سوییچینگ مورد استفاده قرار میگیرد . سوئیچ سیسکو WS-C3750-24TS-S دارای 24 پورت شبکه 10/100 و 2 پورت آپلینک SFP ساپورت میباشد و در لایه Distribute کاربرد دارد .
نمایش سریع محصول
سوئیچ سیسکو WS-C2960S-24TS-L سوییچ شبکه سیسکو 2960S-24TS-L فروش خرید سوئیچ 24 پورت 2960S 24 TSL

سوئیچ سیسکو WS-C2960S-24TS-L

2,090,000 تومان
سوئیچ سیسکو WS-C2960S-24TS-L برند Cisco کشور صاحب برند آمریکا پارت نامبر WS-C2960S-24TS-L تعداد پورت 24 توان POE ندارد نوع پورت 10/100/1000
نمایش سریع محصول
سوئیچ سیسکو WS-C3750G-24TS-S1U سوییچ شبکه سیسکو 3750G-24TS-S1U فروش خرید سوئیچ 24 پورت 3750G 24 TSS

سوئیچ سیسکو WS-C3750G-24TS-S1U

سوئیچ سیسکو مدل Cisco Catalyst WS-C3750G-24TS-S 1U دارای 24 پورت 10/100/1000 به همراه 4 پورت آپلینک  SFP میباشد. سوئیچ 3750G-24TS-S 1U به عنوان سوئیچ مرکزی در شبکه های کوچک و متوسط  مورد استفاده قرار میگیرد. سوئیچ 3750G-24TS-S 1U لایه 3 میباشد و توانایی Routing (مسیریابی) را دارد.سوئیچ 3750G-24TS-S 1U از پروتکل های مسیریابی RIP-1, RIP-2, HSRP, static IP routing, RIPng پشتیبانی میکند. ظرفیت داخلی این سوئیچ 32Gbps میباشد.
نمایش سریع محصول
حراج!
سوئیچ سیسکو WS-C2960S-48TS-L سوییچ شبکه سیسکو 2960S-48TS-L فروش خرید سوئیچ 48 پورت 2960S 48 TSL

سوئیچ سیسکو WS-C2960S-48TS-L

2,990,000 تومان 2,690,000 تومان
سوئیچ سیسکو WS-C2960S-48TS-L برند Cisco کشور صاحب برند آمریکا پارت نامبر WS-C2960S-48TS-L تعداد پورت 48 توان POE ندارد نوع پورت 10/100/1000
نمایش سریع محصول

>> آخرین مقالات سایت

سوئیچ سیسکو WS-C2960X-24PSQ-L مدل سوییچ شبکه Rack-mountable – 1U فضای لازم در رک Rack-mountable – 1U تعداد پورت 24x 10/100/1000 + 2x 1G SFP +
0
سوئیچ سیسکو WS-C2960X-24PD-L مدل سوییچ شبکه WS-C2960X-24PD-L فضای لازم در رک Rack-mountable – 1U تعداد پورت +24x 10/100/1000 + 2x 10G SFP سرعت درگاه‌ها 10/100
0
سوئیچ سیسکو WS-C2960X-24PS-L مدل سوییچ شبکه WS-C2960X-24PS-L فضای لازم در رک Rack-mountable – 1U تعداد پورت 24x 10/100/1000 + 4x 1G SFP سرعت درگاه‌ها 10/100
0
سیستم افزار خاورمیانه فروش سوئیچ سیسکو خرید سوییچ شبکه انواع روتر سیسکو قیمت مناسب اصالت کالا
سیستم افزار خاورمیانه فروش سوییچ سیسکو خرید سوئیچ شبکه سیسکو قیمت مناسب خرید مطمئن

>> پرفروش ترین های سوئیچ سیسکو

سوئیچ سیسکو WS-C2960X-48FPD-L سوییچ شبکه سیسکو 2960X-48FPD-L فروش خرید سوئیچ 48 پورت 2960X 48 FPDL

سوئیچ سیسکو WS-C2960X-48FPD-L

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-48FPD-L در لایه دسترسی (Access) مورد استفاده قرار میگیرد. سوئیچ سیسکو WS-C2960X-48FPD-L تعداد 48  پورت شبکه 10/100/1000 از نوع اترنت گیگ و 2 عدد آپلینک ده گیگ بصورت +SFP دارد.
نمایش سریع محصول
حراج!
سوئیچ سیسکو WS-C2960G-48TC-L سوییچ شبکه سیسکو 2960G-48TC-L فروش خرید سوئیچ 48 پورت 2960G 48 TCL

سوئیچ سیسکو WS-C2960G-48TC-L

1,900,000 تومان 1,790,000 تومان
سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960G-48TC-L  در لایه دسترسی (Access) مورد استفاده قرار میگیرد .سوئیچ سیسکو WS-C2960G-48TC-L دارای 4 پورت آپلینگ میباشد که 2 پورت آن اترنت 10/100/1000 و دو پورت دیگر SFP (فیبر ساپورت) میباشند که بصورت همزمان نمیشود از هردوی آنها استفاده کرد یا از پورت اترنت و یا از پورت SFP میتوان استفاده کرد. مزیت 10/100/1000 داشتن 48 پورت گیگ نسبت به سری معمولی آن می باشد .
نمایش سریع محصول
سوئیچ سیسکو WS-C2960S-24PD-L سوییچ شبکه سیسکو 2960S-24PD-L فروش خرید سوئیچ 24 پورت 2960S 24 PDL

سوئیچ سیسکو WS-C2960S-24PD-L

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-24PD-L دارای 24 پورت شبکه اترنت 10/100/1000 و 2 پورت آپلینک 10G +SFP است. تکنولوژی Cisco FlexStack امکان استک کردن (Stack) حداکثر ۴ سوئیچ سیسکو سری 2960S را با ماژول مخصوص به یکدیگر با پهنای باند انتقالی 12Gb/s ارائه مینماید.
نمایش سریع محصول
سوئیچ سیسکو WS-C2960-24TC-L سوییچ شبکه سیسکو 2960-24TC-L فروش خرید سوئیچ 24 پورت 2960 24 TCL

سوئیچ سیسکو WS-C2960-24TC-L

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960-24TC-L دارای 24 پورت شبکه 10/100 و 2 پورت آپلینک SFP , 10/100/1000 میباشد. تفاوت اصلی سوئیچ سیسکو WS-C2960-24TC-L با سوئیچ معروف دیگر سری 2960 (WS-C2960-24TT-L) داشتن پورت uplink فیبر نوری است. با استفاده از ماژول های SFP میتوانید نوع پورت آپلینک این سوئیچ سیسکو را تغییر دهید. بنابراین خرید سوئیچ سیسکو WS-C2960-24TC-L مناسب کاربردهایی است که مستلزم استفاده از فیبر نوری هستند. مثلاً زمانی که سوئیچ…
نمایش سریع محصول
سوئیچ سیسکو WS-C2960XR-24PD-I سوییچ شبکه سیسکو 2960XR-24PD-I فروش خرید سوئیچ 24 پورت 2960XR 24 PDI

سوئیچ سیسکو WS-C2960XR-24PD-I

سوئیچ سیسکو WS-C2960XR-24PD-I در لایه Access مورد استفاده قرار می‌گیرد. این سوئیچ سیسکو 24 پورت 10/100/1000 از نوع اترنت گیگ و 2 عدد آپلینک 10 گیگ به صورت +SFP دارد. مزیت این سوئیچ سیسکو امکان Stack کردن 8 عدد سوئیچ با یکدیگر است که منجر به بهره خروجی 80G خواهد شد.
نمایش سریع محصول
فروشگاه آنلاین سیستم افزار خاورمیانه ciscolan.com فروش سوئیچ سیسکو سوییچ شبکه